4 Szybkie, świetne i tymczasowe pomysły na podłogi dla wynajmujących

4 Szybkie, świetne i tymczasowe pomysły na podłogi dla wynajmujących

Czy nienawidzisz swoich pięter? Co by było, gdybyśmy powiedzieli, że dostępne są tymczasowe podłogi, które z łatwością mogą pokryć (lub całkowicie zmienić) podłogi wynajmowane i bez żadnych skarg ze strony właściciela?

Nie mówimy o dywanach, ale nie są złym rozwiązaniem. Mówimy o podłogach o pełnym wyglądzie, które wyglądają fantastycznie, są łatwe w instalacji i tak samo łatwe do wyjęcia po wyprowadzce. Sprawdź te cztery szybkie i świetne pomysły na podłogi:
1. Płytki dywanowe

łatwe pomysły na podłogi dla najemców

Płytki dywanowe są łatwe w instalacji i można je dostosować do dowolnej kombinacji kolorów lub wzorów. Image: Image: Worldwide / Shutterstock

Płytki dywanowe są najlepszym rozwiązaniem do natychmiastowej zmiany podłogi. Są nadające się do recyklingu, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska, dość tanie i łatwe w instalacji. Martwisz się, że mogą nie być trwałe? Płytki dywanowe są używane w szpitalach, na lotniskach iw innych miejscach o dużym natężeniu ruchu na całym świecie.

ZOBACZ TEŻ  Panele drewniane czy laminowane — wybierz idealną podłogę dla twojego domu

Zamawiaj je w pudełkach w zależności od tego, ile możesz potrzebować, wycinaj je łatwo i przyklejaj je za pomocą małych punktów klejących, aby uzyskać chłodny i wyjątkowy wygląd od ściany do ściany. Zamów dodatkowe, aby w przyszłości wymienić uszkodzone. I rzuć wyzwanie twórczej stronie, mieszając i dopasowując wzory i kolory.

2. Podłogi z arkuszy winylu

Szybkim i łatwym sposobem na ukrycie nieestetycznych podłóg w mieszkaniach jest wysunięcie dużego arkusza winylowych podłóg. Do przyklejenia podłogi można użyć wymiennego kleju lub dwustronnej płytki dywanowej. Lub po prostu zakotwicz arkusz za pomocą mebli. Najlepszą częścią podłogi z winylu jest to, że jest wodoodporna i łatwa do czyszczenia.

3. Blokujące płytki podłogowe

Blokujące się płytki znacznie odbiegają od stylów pokoju zabaw dla dzieci. Są lekkie, szybkie i łatwe do zatrzaśnięcia i nie wymagają kleju. Oferują również pewną amortyzację i dźwiękoszczelność jako bonus.
4. Podłogi laminowane

ZOBACZ TEŻ  Jak prawidłowo przechowywać żywność w lodówce, aby się nie zepsuła?

Podłogi laminowane są trwałe, autentycznie wyglądające i łatwe do zainstalowania jako podłoga pływająca. Szukaj podłóg laminowanych typu click and lock jako tymczasowego rozwiązania, które nie wymaga gwoździ ani klejów. Aby uzyskać dodatkową izolację akustyczną, dodaj laminowany arkusz podkładowy z pianki.

Możesz dodać dowolną z tych tymczasowych opcji podłogi, aby zaktualizować swoją nudną podłogę w niemal każdym pokoju w wynajętym domu lub mieszkaniu . Pamiętaj, aby zmierzyć ostrożnie, zamówić dodatkowe (na wszelki wypadek) i zapisać paragon, aby zwrócić niewykorzystaną część podłogi.